Kde vybírat nábytek do obývacího pokoje, středobodu vaší domácnosti

Zařizujete rádi svůj domov? Hledáte kvalitní nábytek do obývacího pokoje? Přečtěte si pár šikovných tipů, jak za dobré peníze vybavit obývací pokoj, tedy místnost, která by měla být středobodem domácí pohody. Nejen pro vás a rodinu, ale také pro návštěvy přátel.

Především, obývák nechte dýchat. Nesmí se stát přeplněným skladištěm. Stačí, když si ujasníte, jaké funkce má plnit. Jednou ze základních je příjemné posezení. Sedací soupravy dnes nemusíte vybírat jen v kamenných prodejnách. Naopak, online objevíte jejich nejširší nabídku, často s výhodným dovozem až na váš práh. Zajímejte se nejen o počet míst, tvarové řešení a rozměry pohovky, ale hlavně o materiál. Každý má své přednosti. V popisu soupravy naleznete všechny podrobnosti. Pokud si potrpíte na pěkný design, určitě vás potěší, že doby, kdy se prodával nábytek nudných tvarů a barev, jsou dávno pryč. Váš byt nebo dům můžete rozzářit výraznou sedačkou, komfortní a přitom krásnou. Navíc se skvělou cenou.

Rozkládací nábytek ušetří spoustu místa

Trvalým hitem jsou pochopitelně rozkládací pohovky. Pohodlná postel, kterou vyčarujete nebo naopak skryjete během chvilky, ta se hodí vždy. Mnohé modely před rozložením skryjí i základní lůžkoviny, takže v jednom kusu zařízení získáte sezení, spaní a úložný prostor.

Tip jak sladit obývací sestavu se zbytkem nábytku

Pohovku doplňte konferenčním stolkem, ke kterému pro vás máme extra tip. Nemusí se jednat o klasický nízký model. Stejně dobře, nebo dokonce lépe, vám může posloužit menší vyšší stolek. Pak už je čas zamyslet se nad nábytkem jako takovým. Obývací sestavy kdysi upadly v nemilost, ale dnes jsou levné obývací stěny opět moderní. Pokrok v materiálech přinesl cenově výhodná a současně trvanlivá řešení, bez kompromisů ve vzhledu. Zapojení skla mění fádní skříňky v atraktivní vitríny, které můžete doplnit osvětlením! Vystavte třeba suvenýry z cest, sváteční sklo nebo oblíbené knížky. Zejména horní prvky stěn můžete zavěsit na zeď a pokoj opticky odlehčit.

Důležité je vybírat kvalitně sestavený nábytek, sedací souprava musí mít kvalitní průmyslové nitě, které nikde nevylézají. 

Nezapomínejte na bytové doplňky

Radost si udělejte také doplňky, jako jsou koberce, polštáře, závěsy, rámečky a obrazy, svícny a svíčky. Obývací pokoj získá na útulnosti a vy si užijete mnoho pěkných chvil v prostoru, který jste s pomocí internetu zařídili hravě, rychle a levně.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

TESCOMA krájecí kolečko PRESTO Tescoma

TESCOMA krájecí kolečko PRESTO

129 Kč
Detail produktu
BergHOFF Termohrnek porcelánový LEO 330 ml

BergHOFF Termohrnek porcelánový LEO 330 ml, mátová

439 Kč
Detail produktu
4Home Bavlněné povlečení Dalmatin černobílá

4Home Bavlněné povlečení Dalmatin černobílá, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

799 Kč
Detail produktu
Babymatex Zavinovačka růžová

Babymatex Zavinovačka růžová, 80 x 120 cm

559 Kč
Detail produktu
Tescoma Lžička na zmrzlinu CLASSIC

Tescoma Lžička na zmrzlinu CLASSIC, 3 ks

159 Kč
Detail produktu
4Home Termo sklenice Big Tea Hot&Cool

4home Termo sklenice Big Tea Hot&Cool, 480 ml, 1 ks

149 Kč
Detail produktu