Hledáte ten pravý koberec do obýváku nebo dětského pokoje?

Interiér dělá hodně s naší psychikou. Tam, kde je uklizeno, útulno, teplo, světlo se většinou cítíme velmi příjemně. Také pocit bezpečí získáváme tam, kde je vše v pořádku. K příjemnému pocitu fyzicky i psychicky napomáhá i koberec. Jestliže z místnosti odstraníte starý kusový nebo celoplošný koberec, rázem získá zcela jiný náboj. Stejně tak je to s ostatním bytovým textilem nebo obrazy a jinými dekoracemi.

Koberec do obýváku

V obývacím pokoji trávíme velmi mnoho času. Relaxujeme zde, často se zde sejde celá rodina, probírá uplynulý den, plány na víkend. Také se v obýváku často hrají děti, protože být v pokoji je nebaví, dokud nejsou větší a ocení i samotu. A protože zde chodí i návštěva, asi budete chtít, aby šlo o koberec moderní a hezký. Spoustu moderních koberců najdete na webových stránkách https://www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/. Základem by ale měla být barevná souhra s ostatním vybavením obýváku a také praktičnost s ohledem na to, jestli máte batolata, nebo ne. Trendy jsou koberce s vysokým vlasem. Jsou naprosto pohodlné, jemné, krásné, hodí se do moderních i klasických interiérů. Máte-li maličké děti, vsaďte na barevný koberec s krátkým vlasem. Může být s asymetrickými tvary v barevných tónech, které ladí např. s gaučem, výmalbou a podobně. Pokud je obývák vesměs jednobarevný, klidně sáhněte po pestrém koberci, který místnost oživí a rozjasní - například červený koberec. Na barevném koberci se také snadněji ztratí případné ušpinění a nevypratelné fleky.

Koberec do dětského pokoje

Pro batolata koberce s dlouhým vlasem příliš nejsou. Za pár dnů by jej mohly upatlat jídlem, ztrácely by v něm drobky, menší hračky, asi by jej tahaly, ochutnávaly… Do dětského pokoje volte koberce s krátkým vlasem, ideálně barevné, mohou mít tvar květiny či auta a podobně. Pokud chcete větší koberec, krásné jsou pestrobarevné kusové typy s barevnými obrázky. A hravé děti zaujme i koberec s předlohou na skákání panáka, nebo s cestami ve městě, kde nechybí i letiště, čerpací stanice, myčka, parkoviště… Kluci, ale často i holčičky, si budou na koberci velmi rádi hrát. Podívejte se na vopi.cz a určitě najdete krásný a zajímavý koberec jak do obýváku, tak do dětského pokoje.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

Solight prodlužovací kabel - spojka

Solight prodlužovací kabel - spojka, 1 zásuvka, bílá, 2m PS02

99 Kč
Detail produktu
Home Decor Lucerna s LED svíčkou

Home Decor Lucerna s LED svíčkou, 10 x 10 x 22 cm

179 Kč
Detail produktu
Solight PP100 Výsuvný prodlužovací blok se 4 zásuvkami

Solight PP100 Výsuvný prodlužovací blok se 4 zásuvkami, stříbrná

709 Kč
Detail produktu
Zahradní dekorace Kočka s kamínky

Zahradní dekorace Kočka s kamínky, 32 x 18 x 18 cm

499 Kč
Detail produktu
Berlinger Haus Sada nádobí s mramorovým povrchem 18 ks Burgundy Metallic Line Berlinger Haus

Berlinger Haus Sada nádobí s mramorovým povrchem 18 ks Burgundy Metallic Line

3 759 Kč
Detail produktu
Orava RP-130 B přenosný radiopřijímač Orava

Orava RP-130 B přenosný radiopřijímač

419 Kč
Detail produktu