Udělejte si radost produktem Eleonora Hnědý dubový konferenční stolek Quinten 140 x 75 cm od originálního výrobce Eleonora výhodně za 25 490 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Eleonora Hnědý dubový konferenční stolek Quinten 140 x 75 cm od populárního výrobce Eleonora - toto zboží si můžete nechat dodat v právě probíhající akci za 25490 Kč. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Při objednávce nad Kč získáte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc, než musíte.
Konferenční stolek Quinten od Eleonora je výrazný kus nábytku, který do vašeho obývacího pokoje vnese přírodní eleganci i robustní charakter. Je vyroben z dubové dýhy, která vyniká svou odolností a nádhernou kresbou, podtrženou tmavším odstínem povrchové úpravy. Díky svým rozměrům nabízí prostornou odkládací plochu, ideální pro kávu, dekorace i každodenní využití. Jeho čisté linie a masivní vzhled se skvěle hodí do moderních i rustikálně laděných interiérů, kde bude působit jako dominantní, ale zároveň nadčasový prvek. Quinten je stolek, který spojuje praktičnost s luxusním designem – stane se srdcem vašeho obývacího pokoje.
Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Už se těšíte na svoji objednávku?Konferenční stolek Quinten od Eleonora je výrazný kus nábytku, který do vašeho obývacího pokoje vnese přírodní eleganci i robustní charakter. Je vyroben z dubové dýhy, která vyniká svou odolností a nádhernou kresbou, podtrženou tmavším odstínem povrchové úpravy. Díky svým rozměrům nabízí prostornou odkládací plochu, ideální pro kávu, dekorace i každodenní využití. Jeho čisté linie a masivní vzhled se skvěle hodí do moderních i rustikálně laděných interiérů, kde bude působit jako dominantní, ale zároveň nadčasový prvek. Quinten je stolek, který spojuje praktičnost s luxusním designem – stane se srdcem vašeho obývacího pokoje.
Popis produktu Eleonora Hnědý dubový konferenční stolek Quinten 140 x 75 cm