Dům podle vašich představ rychle a levně

Podařilo se vám výhodně koupit stavební pozemek a teď řešíte, jak se co nejdříve dočkat nového domova? Možností je hned několik. Na daném pozemku si můžete nechat postavit rodinný dům na klíč, což je varianta velmi rychlá a i poměrně cenově příznivá. Výhodou je, že dokončovací práce mohou být zcela ve vaší režii, sami si zvolíte obklady, kuchyni nebo koupelnu. Stavby na klíč se těší velké oblibě zejména u těch zákazníků, kteří nemají dostatek volného času na to, aby se mohli věnovat práci na stavbě.

Stavba domu svépomocí nebo s odborníky?

Další možností je pak stavba domu svépomocí, pokud máte ve svém okolí známé řemeslníky, pak máte vyhráno, sice se stavba časově možná nepatrně protáhne, protože ne každý bude mít dostatek volného času, který by mohl na stavbě strávit, ale za to budete mít zcela jasný přehled o tom, jaké materiály byly na stavbu vašeho domu použity. Pokud si však chcete dům postavit sami, ale na odborné práce potřebujete řemeslníky, pak se vám bude jistě hodit znalost stránek Stavdum.cz. Na těchto stránkách totiž nejen, že najdete všechny potřebné řemeslníky, kteří by se vám mohli při stavbě rodinného domu hodit, ale sami si sem můžete vložit poptávku na konkrétní druh práce, kterou potřebujete provést. Vaše poptávka se pak zobrazí pod tímto odkazem www.stavdum.cz/katalog-poptavek/, prostřednictvím kterého vás pak mohou oslovit třeba řemeslníci Ostrava.

Stavební firmy – dlouholetá jistota

Stavbu svého domu můžete svěřit také některé ze stavebních firem, před zadáním zakázky si však dobře promyslete, co všechno budete chtít, aby stavební firma provedla. Určitě se při výběru stavební firmy vyplatí vsadit na reference, právě díky tomu je dobré vybírat stavební firmy Liberec na výše uvedených stránkách. Klienti zde totiž mají možnost vkládat hodnocení jednotlivých stavebních firem. Výběr profesionální stavební firmy vám ušetří nejen čas, ale i finance.

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

4Home bavlněné povlečení Navy

4Home bavlněné povlečení Navy, 160 x 200 cm, 70 x 80 cm

339 Kč
Detail produktu
Vánoční zasněžený stromek se stojánkem Cardiff

Vánoční zasněžený stromek se stojánkem Cardiff, 120 cm

1 999 Kč
Detail produktu
Sixtol Organizér do kufru auta CAR COMPACT 5 THERMO

Sixtol Organizér do kufru auta CAR COMPACT 5 THERMO, 5 přihrádek, skládací

289 Kč
Detail produktu
4Home Termo miska Hot&Cool

4home Termo miska Hot&Cool, 220 ml, 2 ks

279 Kč
Detail produktu
4Home Ručník Bamboo Premium béžová 4Home

4Home Osuška Bamboo Premium béžová, 70 x 140 cm

199 Kč
Detail produktu
Bellatex Froté prostěradlo Kamilka světle béžová

Bellatex Froté prostěradlo Kamilka světle béžová

339 Kč
Detail produktu