DŘEZY BLANCO – VYBAVTE SI KUCHYNI PRVOTŘÍDNĚ!

Zařizujete si kuchyň a chcete ji vybavit prvotřídními produkty? Upřete svoji pozornost na německou firmu Blanco! Ta nabízí vysoce kvalitní gastronomické dřezy. Firma Blanco je jedním ze světově vedoucích výrobců dřezů z ušlechtilé oceli, v nabídce tak má velké množství modelů a mnohostranného příslušenství.

Profesionální kuchyně s dřezem Blanco má zkrátka něco navíc!

Kuchyňské dřezy Blanco jsou, díky vlastnostem nerezové oceli, integrovatelné do každého kuchyňského prostředí – nerezaví, jsou odolné vůči vysokým teplotám, skvrnám a kyselinám. Také jsou maximálně hygienické, a navíc mají velice snadnou údržbu. Velkou inovací dřezů Blanco je samoregenerační povrch, tzv. pasivní vrstva. Ta se při poškození povrchu tvoří s přispěním kyslíku samostatně nová. To je obrovská výhoda při každodenním používání, a není potřeba žádné antikorozní ochrany.

Dřezy Blanco si tak svoji kvalitu, a křišťálově čistý design drží po desetiletí.

Dřezy Blanco se dělají v modelových v několika modelových řadách. Standard, Comfort, Premium, High End a nejvyšší řada Exclusive. Na výběr je také různý povrch – PuraDur II a Pura Plus. A velikost spodní skříňky – 40cm, 45cm, 50cm, 60cm, 80cm, 90cm. Dřezy Blancose také rozdělují podle způsobu montáže do pracovní desky. Klasický profilovaný okraj s vestavbou shora, elegantní a moderní plochý okraj IF, montáž do roviny s pracovní deskou nebo montáž pod pracovní desku. Pro milovníky přírody jsou možností i keramické. Vybere si tak skutečně každý!

Zkušenosti zaměstnanců, speciální techniky zhotovení a německá preciznost dělají z dřezů Blanco opravdovou specialitu. 2P Gastro je doporučuje všemi deseti!

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

4Home Termo sklenice Diamond Hot&Cool 250 ml

4Home Termo sklenice Diamond Hot&Cool 250 ml, 2 ks

149 Kč
Detail produktu
Tescoma Forma na dort rozkládací DELÍCIA pr. 24 cm

TESCOMA forma na dort rozkládací DELÍCIA ø 24 cm

319 Kč
Detail produktu
4Home Krepové povlečení Červený puntík

4Home Krepové povlečení Červený puntík, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

529 Kč
Detail produktu
4Home bavlněné povlečení Stars Navy blue

4Home Bavlněné povlečení Stars Navy blue, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm

649 Kč
Detail produktu
AQUALINE 08141 Nero miska na postavení

AQUALINE 08141 Nero miska na postavení, černá

262 Kč
Detail produktu
RICHTER CZECH Sejf RS.30.EDK

RICHTER CZECH Sejf RS.30.EDK

2 299 Kč
Detail produktu