Co dát pod stromeček seniorům, kteří již mají všechno?

Díky tomu, že letošní rok poznamenala pandemie koronaviru, jsme se s našimi prarodiči stýkali méně, než bychom chtěli. A přitom je poznamenala pandemie nejvíce. Z obavy o své zdraví nechodili moc do obchodů a ani na procházky a navíc se nemohly stýkat se svými milovanými vnoučaty.

S postupným uvolňováním protikoronavirových opatření se snad situace vylepší. Blíží se nám Vánoce a to je nejvyšší čas si na babičku a dědečka vzpomenout a udělat jim radost pod stromečkem.

Senioři velmi rádi tvrdí, že již mají všechno, nic nepotřebují a ať rodina neutrácí. Je tak velmi těžké jim darovat něco, z čeho budou mít radost. Nebude na škodu, ohlédneme-li se tedy po dárcích, které jsou praktické a užitečné.

Ať jsou to spotřebiče do domácnosti, oblečení, či jídlo. Starší lidé mají doma rádi zásoby, většinou však na jídle šetří, a tak jim můžete darovat dárkový koš plný kvalitních trvanlivých pochutin a potravin.

Do dekorativního košíku, ozdobeného celofánem a mašlí jim tak můžete zabalit například ananas v plechovce, meruňky, broskve, či hroznový kompot, které jim dodají v dnešní době tolik potřebné vitamíny. Doplnit je můžete kvalitní čokoládou, vínem, či likérem, oříšky či sušeným ovocem – brusinkami, banány, či meruňkami. Chybu neuděláte ani balením multivitamínů, či doplňků na klouby.

Nevíte-li si rady, kde koupit trvanlivé potraviny se zárukou kvality a původu, doporučujeme vám navštívit internetový obchod https://www.bassta.cz/.

Přejeme vám krásné vánoční svátky a do nového roku hodně zdraví!

Další zajímavé články

Nepřehlédněte

4Home Bavlněné povlečení Galaxy černá

4Home Bavlněné povlečení Galaxy černá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

599 Kč
Detail produktu
Filtr proti zápachu do odpadkového koše

Filtr proti zápachu do odpadkového koše

199 Kč
Detail produktu
Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA

Tescoma Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 dekorů

379 Kč
Detail produktu
Zeštíhlující neoprenový pás Slimming Belt vel. XXL

Zeštíhlující neoprenový pás Slimming Belt vel. XXL

199 Kč
Detail produktu
Rappa Dětská mikrovlnka se zvukem a světlem

Rappa Dětská mikrovlnka se zvukem a světlem, 26,5 × 17 × 17 cm

499 Kč
Detail produktu
Nástěnná polička Dub

Nástěnná polička Autronic P-011 OAK, 60 cm

180 Kč
Detail produktu